Asylum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» See on igav
by Tuesday Canterbury Püh Dets 18, 2011 2:02 pm

» Tühjajutuveski
by Emily Svart Nelj Dets 08, 2011 10:57 pm

» Pisut värsket õhku oleks ka vaja.
by Emily Svart Püh Dets 04, 2011 6:14 pm

» Niisama hull olemas
by Lyric Langdon Püh Dets 04, 2011 5:40 pm

» Numb.
by Katie Stone Laup Dets 03, 2011 3:26 pm

» Hot or Not
by Lyric Langdon Reede Dets 02, 2011 6:53 pm

» sõnaahel
by Lyric Langdon Reede Dets 02, 2011 6:51 pm

» After the riot
by Elijah Cole Reede Dets 02, 2011 1:43 pm

» Hoonega tutvumas [avatud]
by Emily Svart Reede Dets 02, 2011 11:48 am

» "Elas kord.."
by Drew Hallows Nelj Dets 01, 2011 6:11 am

» Rebellious youth!
by Stewart Caldwell Nelj Dets 01, 2011 3:45 am

» My mistress' eyes are nothing like the sun..
by Maximilliano Lachowski Kolm Nov 30, 2011 6:32 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 39 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 39 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(39) oli siin foorumil Esm Sept 16, 2024 8:37 pm

Hoonega tutvumas [avatud]

2 posters

Go down

Hoonega tutvumas [avatud] Empty Hoonega tutvumas [avatud]

Postitamine by Emily Svart Teis Nov 29, 2011 2:04 pm

Emily sisenes suurde ehitisse, ema reipalt tema ees sammumas, naise kontsakingad tühjas koridoris vastu kajamas. Meeter kaugemal kõndides leidis Emily endale piisavalt aega, et natuke ringi vaadata.

Seinad olid kõikjal valged, kui välja arvata mõned üksikud mustusekriimud siin-seal. Neiu pööras kiirelt pilgu maha, kuna seinade intevsiivsne värvus pani ta pea valutama. Silmanurgast nägi ta veel üksikuid taimi ja imestas, et hullumeelsed neile viga ei tee.

"Emily Henriette, on sinuga kõik korras?"

Tüdruk neelatas. Ta jälestas enda teist nime, kuid ema leidis, et see on ainus korrektne viis "daami" kutsumiseks. Nende perekonnas oli traditsioon anda lapsele teiseks nimeks vanema nimi, näiteks tüdruku ema kutsuti Henriette Mariaks. Emily leidis, et see on nõme traditsioon, kuid kahtles, kas tal on võimalust sellest enda lapsi eemale hoida. Kui mul üldse tuleb lapsi... mõtles Emily süngelt, vaadates, kuidas tema ja ta ema vaheline kaugus juba kahemeetriseks muutus.

Hetk hiljem meenus tüdrukule, et temalt oli midagi küsitud. "Eee.. ei?" vastas tüdruk kahtlevalt, olemata kindel, mis küsimuseks oli.

"Emily!"

"Olgu, olgu, jah, ema."

Henriette Maria noogutas, pööras hetkeks ümber, tuli jalgu peaaegu et trampides enda tütre juurde, võttis ta käest kinni ja hakkas teda kiirel sammul edasi vedama. "Kui me sinu tempol jätkaksime, jõuaksime administratsioonilauani alles homseks," lausus ta, toonitades viimast sõna ja vaadates tütrele, kes oli temaga peaaegu samapikkkune, altkulmu otsa.

"Tegelikult ma ei tea enam... ma arvan, et minuga on kõik korras, ema, ausalt!" oigas Emily tema taga kiireid samme võttes. "Ja mul on kohutav kõhuvalu, ma arvan et see võib olla see viirus, mis koolis ringi käis, päris mitmed meie klassist-"

"See, et sa endale jälle haiguse välja mõtled, tähendab ilmselgelt, et sa pole korras," naine ohkas ja pööras uuesti ümber. "Emily Henriette Svart... Palun, sa saad ju aru, et siin olek on sulle ainult kasulik. Mõtle, sa saad ükskord ole jälle nagu normaalne laps ja rõõmsalt ringi mängida! Mõtle, sa saaksid olla nagu näiteks Jennifer sinu koolist!"

Emily turtsatas. Võimalust rõõmsalt ringi mängida polnud tal ka siis, kui ta laps oli, kuna kogu tema päev kulus õppimisele. "Ma ei ole enam laps, ema. Ja kui ma oleksin nagu Jennifer, hooraksin ma ringi ja jooksin end ülepäeva täis."

"Emily!" hüüatas tüdruku ema, nii šokeeritud ebaviisakast sõnast, et unustas tütart mõlema nimega korrale kutsuda.

"Vabandust, ema."

Ülejäänud tee administratsioonilauani kõndisid nad vaikuses. Kaugemalt kostus hullumeelset naeru, mis ei tekitanud üldsegi kodust tunnet.

Emily Svart

Postituste arv : 33
Rep : 0
Join date : 29/11/2011
Age : 28

Miniankeet
Diagnoos/Amet: Münhausen'i sündroom ja sügav depressioon
Hüüdnimi:
Vanus: 15

Tagasi üles Go down

Hoonega tutvumas [avatud] Empty Re: Hoonega tutvumas [avatud]

Postitamine by Anna De Tepar Kolm Nov 30, 2011 8:05 pm

Anna sai teada, et saabunud oli uus patsient. See oli kergelt ärevusttekitav igal korral. Inimesed, kes siia tulid olid ju erinevad. Algul ei teadnud kunagi, kuidas kellegagi käituma peaks. Loogiline küll, et viisakalt ja sõbralikult, kuid see ei olnud ju kõik.
Naine kõndis aga hoogsal sammul fuajee poole. Sinna jõudes nägi ta ka tumedajuukselist tütarlast ja tema ema administratsioonilaua juures. Anna näole ilmus tema sõbralik ja soe naeratus, millega ta siis nende poole suundud. "Tere! Mina olen dr. De Tepar, aga mulle võib ka Anna öelda," tervitas ta tütarlast vastuvõtlikult ja ulatades ka kätt.
Anna De Tepar
Anna De Tepar

Postituste arv : 43
Rep : 0
Join date : 25/11/2011
Asukoht : Pärnu ^^

Miniankeet
Diagnoos/Amet: Intern.
Hüüdnimi: Ann.
Vanus: 26

Tagasi üles Go down

Hoonega tutvumas [avatud] Empty Re: Hoonega tutvumas [avatud]

Postitamine by Emily Svart Kolm Nov 30, 2011 8:48 pm

Emily manas näole naeratuse. Näitemisoskus polnud jätkuvalt kadunud. Ta raputas naisega käsi ja lausus "Emily Svart, meeldiv tutvuda."

Kaugemalt tuli köhatus. "Emily Henriette Svart siiski," lausus ta ema, astudes ka ise arstile lähemale ja ulatades tervituseks kätt. "Ning minu nimeks on Henriette Maria Svart, olen ta ema," ütles naine, näol ilmselgelt võlts naeratus. "Igatahes tundub, et nüüd on kõik korras ja ma võin minna. Isa rääkis juba arstidega, sinu kohvrid on palatis. Nägemist, oli meeldiv tutvuda!" Viimase lause hüüdis naine pooljoostes juba uste poole minnes.

Emily vaatas talle järgi. See oli nii tema ema moodi, tõtates sisse-välja tormata, korralikult inimestega suhtlematagi. Seetõttu polnud tütarlaps enda emaga ka kuigi lähedane, kuna naine polnud lihtsalt leidnud aega, et enda tütrega korralikult suhelda. Juba väikesest peale oli neiu enda lapsehoidjaid rohkem enda emaks pidanud, kui ema ennast.

Kui Henriette Maria kontsaklõbin täielikult kadunud oli, pööras Emily enda pea jälle naise poole. "Eeh... jah..." pomises ta, jäädes piinlikusse vaikusesse.

Emily Svart

Postituste arv : 33
Rep : 0
Join date : 29/11/2011
Age : 28

Miniankeet
Diagnoos/Amet: Münhausen'i sündroom ja sügav depressioon
Hüüdnimi:
Vanus: 15

Tagasi üles Go down

Hoonega tutvumas [avatud] Empty Re: Hoonega tutvumas [avatud]

Postitamine by Anna De Tepar Nelj Dets 01, 2011 8:57 pm

Anna naeratas sõbralikult Emilyle ja pöördus siis tolle ema poole, kellega ta ka kätt surus. Naise naeratuse võltslikkus oli tõesti ilmselge ja selle peale intern vaid muigas. "Nägemiseni!" ütles ta veel naisele kui too juba minema tormas. Ju siis oli vist huvitavamaidki asju kui oma tütre heaolu.
"Tal oli vist väga.. kiire," sõnas naine. Ta pöördus siis aga taas Emily poole. "Mida sa algselt sooviksid teha? Minna oma tuppa või teha ringkäik majale?" küsis Anna uuelt patsiendilt. "Kui sul midagi ka küsida on siis küsi julgelt," lisas ta naeratusega.
Anna De Tepar
Anna De Tepar

Postituste arv : 43
Rep : 0
Join date : 25/11/2011
Asukoht : Pärnu ^^

Miniankeet
Diagnoos/Amet: Intern.
Hüüdnimi: Ann.
Vanus: 26

Tagasi üles Go down

Hoonega tutvumas [avatud] Empty Re: Hoonega tutvumas [avatud]

Postitamine by Emily Svart Reede Dets 02, 2011 11:48 am

Emily mõtles hetkeks. "Ma arvan, et... ma tahaksin kõigepealt enda tuba näha, ehk ma tunneksin end natukenegi kodusemalt." Tüdruk ohkas ja hakkas Anna järel sammuma, jällegi natukene kaugemal sammudes. Natukese aja pärast küsis ta: "Palju patsiente siin veel peale minu on? Ning mis diagnoosidega?" Neiule poleks üldegi meeldinud, kui ta oleks sattunud karja hulludega, kes lausa ohtlikud olla võivad, ühte asutusse. Ta hakkas isegi mõtlema, kas on hea mõte nii palju erinevate diagnoosidega inimesi ühte asutusse panna, kas see mitte osade inimeste haigusi tugevamaks ei tee.

Emily Svart

Postituste arv : 33
Rep : 0
Join date : 29/11/2011
Age : 28

Miniankeet
Diagnoos/Amet: Münhausen'i sündroom ja sügav depressioon
Hüüdnimi:
Vanus: 15

Tagasi üles Go down

Hoonega tutvumas [avatud] Empty Re: Hoonega tutvumas [avatud]

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele