Asylum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» See on igav
by Tuesday Canterbury Püh Dets 18, 2011 2:02 pm

» Tühjajutuveski
by Emily Svart Nelj Dets 08, 2011 10:57 pm

» Pisut värsket õhku oleks ka vaja.
by Emily Svart Püh Dets 04, 2011 6:14 pm

» Niisama hull olemas
by Lyric Langdon Püh Dets 04, 2011 5:40 pm

» Numb.
by Katie Stone Laup Dets 03, 2011 3:26 pm

» Hot or Not
by Lyric Langdon Reede Dets 02, 2011 6:53 pm

» sõnaahel
by Lyric Langdon Reede Dets 02, 2011 6:51 pm

» After the riot
by Elijah Cole Reede Dets 02, 2011 1:43 pm

» Hoonega tutvumas [avatud]
by Emily Svart Reede Dets 02, 2011 11:48 am

» "Elas kord.."
by Drew Hallows Nelj Dets 01, 2011 6:11 am

» Rebellious youth!
by Stewart Caldwell Nelj Dets 01, 2011 3:45 am

» My mistress' eyes are nothing like the sun..
by Maximilliano Lachowski Kolm Nov 30, 2011 6:32 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 22 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 22 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(69) oli siin foorumil Esm Sept 16, 2024 8:42 pm

My mistress' eyes are nothing like the sun..

2 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Holly Becker Teis Nov 29, 2011 5:12 pm

"Ma pakun, et ma olen lihtsalt liiga.. mõjutatav," arvas Holly. Miks muidu üks kurvem luuletus tal kohe tuju minema viis. "Samas nende positiivsemate sõnumitega luule seast olen ma küll vist kehvemad üles suutnud leida," muigas neidis.
Holly Becker
Holly Becker

Postituste arv : 204
Rep : 1
Join date : 27/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: BPD, ärevushood, kerge OCD
Hüüdnimi: Holly, Ade
Vanus: 18-aastane

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Maximilliano Lachowski Teis Nov 29, 2011 5:26 pm

Kehv olukord - negatiivsed luuletused mõjusid talle halvalt ja positiivseid oli ta ainult halbu leidnud. "Positiivsete sõnumitega luuletusi on palju.. Kui otsida, küll siis leiaksid mõne hea ka," lausus Max, "aga nende ülejäänute puhul ei oska ma sind küll aidata. Mul endal õnneks sellist probleemi ei ole. Samas, ma ei tea, võib-olla see mõjutatavus aja jooksul hääbub?"
Maximilliano Lachowski
Maximilliano Lachowski

Postituste arv : 111
Rep : 0
Join date : 25/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: Hallutsinatsioonid
Hüüdnimi: Max
Vanus: 20

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Holly Becker Teis Nov 29, 2011 5:45 pm

"Noh.. Eks mul kipubki nii olema, et ma annan alla lihtsalt. Esimene on jura, siis enam ei ole indu otsida ka," ohkas Holly ja kirtsutas siis nina, raputades pead. "See kaob siis, kui ma terveks saan," oli neidis veendunud.
Holly Becker
Holly Becker

Postituste arv : 204
Rep : 1
Join date : 27/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: BPD, ärevushood, kerge OCD
Hüüdnimi: Holly, Ade
Vanus: 18-aastane

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Maximilliano Lachowski Teis Nov 29, 2011 5:49 pm

Tüdruku viimane lause tõi ta tagasi punkti, kus talle meenus, et nad on hetkel ju hullumajas. Ja see neiu, kellega ta siin nii rahulikult kirjandusest räägib, on samuti patsient. "Mis su diagnoos on?" küsis Max, täiesti mõtlemata, kuidas neidis sellele reageerida võib. Tema suust kõlas see küsimus umbes samamoodi, nagu "mitmendas klassis sa käid?" või muu taoline.
Maximilliano Lachowski
Maximilliano Lachowski

Postituste arv : 111
Rep : 0
Join date : 25/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: Hallutsinatsioonid
Hüüdnimi: Max
Vanus: 20

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Holly Becker Teis Nov 29, 2011 5:51 pm

Holly oli üsna harjunud selle küsimusega, kuigi osa temast tahtis ikka kuulutada kolmetähelise lühendi asemel neljase - ADHD. "Piirialane isiksusehäire," vastas neidis. "See on põhiline vähemalt. Ärevus on ka," lisas ta seejärel. One sick bastard.
Holly Becker
Holly Becker

Postituste arv : 204
Rep : 1
Join date : 27/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: BPD, ärevushood, kerge OCD
Hüüdnimi: Holly, Ade
Vanus: 18-aastane

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Maximilliano Lachowski Teis Nov 29, 2011 5:55 pm

Max kergitas pisut üllatunult kulme. "Sa oled üpriski rahulik nende diagnooside jaoks välja," lausus ta. Samas - mida tema ka teadis? Hetkel oli ta lihtsalt vaikses raamatukogus, kus rääkis rahulikult temaga juttu.. Ega niisama vast ärevushood ja mis iganes veel välja ei löö.
Maximilliano Lachowski
Maximilliano Lachowski

Postituste arv : 111
Rep : 0
Join date : 25/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: Hallutsinatsioonid
Hüüdnimi: Max
Vanus: 20

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Holly Becker Teis Nov 29, 2011 6:00 pm

"Praegu ma olengi rahulik. Kaks sekundit hiljem ehk jälle mitte," sõnas Holly õlgu kehitades. Talle oldi öeldud, et ta on hüpohondrik. Lihtsalt sellepärast, et ta iga sekund mingit hulluhoogu ei saa. Jeah, väliselt võis ta ju normaalne välja näha. Kui armid välja jätta.
Holly Becker
Holly Becker

Postituste arv : 204
Rep : 1
Join date : 27/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: BPD, ärevushood, kerge OCD
Hüüdnimi: Holly, Ade
Vanus: 18-aastane

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Maximilliano Lachowski Teis Nov 29, 2011 6:04 pm

"Üks-kaks, endiselt rahulik," lausus Max kergelt muiates, enne seda ka kaks sekundit lugedes. "Olgu peale, las see olla," lausus ta peale seda. Igaks juhuks ei hakanud midagi üritamagi. Oligi tore, et neidis rahulik oli. "Ma ei olegi veel küsinud, mis su nimi on?"
Maximilliano Lachowski
Maximilliano Lachowski

Postituste arv : 111
Rep : 0
Join date : 25/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: Hallutsinatsioonid
Hüüdnimi: Max
Vanus: 20

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Holly Becker Teis Nov 29, 2011 6:08 pm

Holly kortsutas kulme ja avas juba suu, et midagi nähvata, aga nomh.. Parem ei hakka. Polnud vaja näidata, kui kergelt ta ärrituda võib. "Holly," vastas neidis, taibates alles siis, et nad tõesti ei teadnud teineteise nimesid. Veider.
Holly Becker
Holly Becker

Postituste arv : 204
Rep : 1
Join date : 27/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: BPD, ärevushood, kerge OCD
Hüüdnimi: Holly, Ade
Vanus: 18-aastane

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Maximilliano Lachowski Teis Nov 29, 2011 6:15 pm

Lahe nimi. "Meeldiv tutvuda Holly, mina olen Max," naeratas kutt. Kui tore, ta sobitas tutvuse hullumajas. Samas enne tänast ei oleks ta väga uskunud, et siin selliseid inimesi oleks, kellega reaalselt suhelda saab.
Maximilliano Lachowski
Maximilliano Lachowski

Postituste arv : 111
Rep : 0
Join date : 25/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: Hallutsinatsioonid
Hüüdnimi: Max
Vanus: 20

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Holly Becker Teis Nov 29, 2011 6:39 pm

Lahe. Prsh.. HollyPollyMolly. "Rõõm on minupoolne," sõnas Holly lõbusa muigega. Max.. Huvitav mis nimest see tulenes. Samas äkki oligi lihtsalt Max. Tüdruk muidugi ei küsinud ka, sest ta pidi selle ise välja nuputama.
Holly Becker
Holly Becker

Postituste arv : 204
Rep : 1
Join date : 27/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: BPD, ärevushood, kerge OCD
Hüüdnimi: Holly, Ade
Vanus: 18-aastane

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Maximilliano Lachowski Kolm Nov 30, 2011 12:24 pm

Maximilliano naeratas Hollyle. "Kas sa oled kaua siinses haiglas olnud?" küsis ta. Ega tema ju ei teadnud, kes oli pikem nägu siin ja kes mitte. Ta oli ise selle jaoks liiga uus. Ja sõna "haigla" tuli millegipärast automaatselt, kuigi tema mõtetes domineeris alati pigem mõiste "hullumaja".
Maximilliano Lachowski
Maximilliano Lachowski

Postituste arv : 111
Rep : 0
Join date : 25/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: Hallutsinatsioonid
Hüüdnimi: Max
Vanus: 20

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Holly Becker Kolm Nov 30, 2011 1:00 pm

Jeah.. Holly kutsus ka seda kohta pigem hullariks. Oleneb, kellega rääkida vist. "Eih.. Ma üsna värske nägu siin," muigas tüdruk. "Ühendriikides on see üldse esimene haigla, kus ma olnud olen," lisas Holly. "Aga sina?"
Holly Becker
Holly Becker

Postituste arv : 204
Rep : 1
Join date : 27/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: BPD, ärevushood, kerge OCD
Hüüdnimi: Holly, Ade
Vanus: 18-aastane

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Maximilliano Lachowski Kolm Nov 30, 2011 1:05 pm

Ja sellest teisest lausest sai Max järeldada, et tegu ei olnudki täieliku ameeriklasega. Või siis leidsin tema vanemad - või kes iganes muu -, et välismaal on paremad ravivõimalused. Lõpuks vist pidi ikka sellisel juhul pettuma. "Ma olen ka siin väga uus," vastas nooruk, "ja üldiselt vamuhaiglate puhul olen ma täpselt sama uus."
Maximilliano Lachowski
Maximilliano Lachowski

Postituste arv : 111
Rep : 0
Join date : 25/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: Hallutsinatsioonid
Hüüdnimi: Max
Vanus: 20

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Holly Becker Kolm Nov 30, 2011 1:09 pm

Nojah, väga tugevat aktsenti Hollyl polnud ka. Mõndasid sõnu ütles teisiti ainult. Aga kolimine oli pigem muudel põhjustel. Annabeth ei koliks elusees ainult Holly pärast teise riiki. "Ise tulid siia ravile?" uuris Holly edasi.
Holly Becker
Holly Becker

Postituste arv : 204
Rep : 1
Join date : 27/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: BPD, ärevushood, kerge OCD
Hüüdnimi: Holly, Ade
Vanus: 18-aastane

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Maximilliano Lachowski Kolm Nov 30, 2011 1:16 pm

Kui ta nüüd vastaks, et ei, kas Holly peaks teda väga hulluks? Max juurdles pisut, kas vastata või mitte, kuid lõpuks ilmus tema huulile siiski üks lühike: "Ei." Vahet tegelikult ei olnud, nii kui nii. Hull oleks ta ühel või teisel viisil olnud.
Maximilliano Lachowski
Maximilliano Lachowski

Postituste arv : 111
Rep : 0
Join date : 25/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: Hallutsinatsioonid
Hüüdnimi: Max
Vanus: 20

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Holly Becker Kolm Nov 30, 2011 1:20 pm

"Ma ka mitte," muigas Holly. "Kes sind saatis siis?" uuris tüdruk huvitunult. Päris veider, et tihtipeale olid need väliselt kõige normaalsemad just need, kes sunniviisiliselt kohale veeti.
Holly Becker
Holly Becker

Postituste arv : 204
Rep : 1
Join date : 27/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: BPD, ärevushood, kerge OCD
Hüüdnimi: Holly, Ade
Vanus: 18-aastane

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Maximilliano Lachowski Kolm Nov 30, 2011 3:31 pm

Ohhoo, Holly oli samuti kellegi teise poolt sinna pandud! Samas.. kui tihti ikka minnakse vabatahtlikult hullumajja? Üldiselt on ju mõistus siiski piisavalt sassis, et endale tunnistadagi, et ta hull on. "Mu vanemad," vastas Max kerge õlakehitusega. Kes siis veel? "Ja sinu?"
Maximilliano Lachowski
Maximilliano Lachowski

Postituste arv : 111
Rep : 0
Join date : 25/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: Hallutsinatsioonid
Hüüdnimi: Max
Vanus: 20

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Holly Becker Kolm Nov 30, 2011 3:40 pm

Samas Holly täitsa teadustas endale, et ta on haige ja vajab ravi. Ta tahtis lihtsalt seda kusagilt mujalt kui hullarist. "Kooli psühholoog oli põhiline asjapulk. Ta moosis ema ära lihtsalt," sõnas Holly.
Holly Becker
Holly Becker

Postituste arv : 204
Rep : 1
Join date : 27/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: BPD, ärevushood, kerge OCD
Hüüdnimi: Holly, Ade
Vanus: 18-aastane

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Maximilliano Lachowski Kolm Nov 30, 2011 3:58 pm

Max kortsutas pisut segaduses ilmega kulmu. Moosis ema ära? "Kas su ema ei tahtnud sind vaimuhaiglasse saata?" küsis ta, leides selle hetkeks ainsa võimaliku variandina.
Maximilliano Lachowski
Maximilliano Lachowski

Postituste arv : 111
Rep : 0
Join date : 25/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: Hallutsinatsioonid
Hüüdnimi: Max
Vanus: 20

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Holly Becker Kolm Nov 30, 2011 4:01 pm

"Ta ei pannud väga tähele, et ma jälle sassis olin," sõnas Holly õlgu kehitades. "Ja kui Kate temaga rääkis, siis ta algul eitas kõike, aga nomh.. Kate ei jätnud jonni ja pärast seda kui mul koolis ärevushoog peale tuli ja ma käed verele kraapisin, saadeti mind siia," rääkis tüdruk.
Holly Becker
Holly Becker

Postituste arv : 204
Rep : 1
Join date : 27/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: BPD, ärevushood, kerge OCD
Hüüdnimi: Holly, Ade
Vanus: 18-aastane

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Maximilliano Lachowski Kolm Nov 30, 2011 4:14 pm

Päris.. julm. Max kuulas Holly lõpuni, noogutades samal ajal arusaadavalt. Kate oli ilmselt tema kooli psühholoogi nimi. "Ega minu.. haigust ei pandud ka alguses tähele. Selles suhtes ei tea tegelikult keegi päris täpselt, kui kaua see mul olnud on," lausus ta.
Maximilliano Lachowski
Maximilliano Lachowski

Postituste arv : 111
Rep : 0
Join date : 25/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: Hallutsinatsioonid
Hüüdnimi: Max
Vanus: 20

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Holly Becker Kolm Nov 30, 2011 4:19 pm

"Sa ise ka siis ei tea?" küsis Holly kergelt kulme kortsutades. Hallutsinatsioonid peaks ikka ära tundma ju. Samas.. Oleneb, mida näha. Osad asjad võisid ju loogilised näida.
Holly Becker
Holly Becker

Postituste arv : 204
Rep : 1
Join date : 27/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: BPD, ärevushood, kerge OCD
Hüüdnimi: Holly, Ade
Vanus: 18-aastane

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Maximilliano Lachowski Kolm Nov 30, 2011 4:25 pm

Maximilliano raputas pead. "Neil on vägagi raske vahet teha," lausus ta, kuni talle siis meelde tuli, et ta ei olnudki ju Hollyle oma diagnoosi öelnud. Huvitav, mida ta sellest lausest küll järeldada võib.. "Tähendab," lisas ta, "jah, ma ise ka ei tea."
Maximilliano Lachowski
Maximilliano Lachowski

Postituste arv : 111
Rep : 0
Join date : 25/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: Hallutsinatsioonid
Hüüdnimi: Max
Vanus: 20

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Holly Becker Kolm Nov 30, 2011 4:30 pm

"Neil? Sa mõtled reaalsust ja tegelikkust?" küsis Holly kulme kortsutades. Noh.. Enne oli ta ju ära jaganud, et kutt hallukaid nägi. Neidis oli siiski varem ka hullaris olnud ja taolisi tüüpe kohanud.
Holly Becker
Holly Becker

Postituste arv : 204
Rep : 1
Join date : 27/11/2011

Miniankeet
Diagnoos/Amet: BPD, ärevushood, kerge OCD
Hüüdnimi: Holly, Ade
Vanus: 18-aastane

Tagasi üles Go down

My mistress' eyes are nothing like the sun.. - Page 2 Empty Re: My mistress' eyes are nothing like the sun..

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele